KDO JSME

STASAHOCKEY TRAINING CENTRUM Je jedno z nejmodernějších skills center v Evropě. Možnost individálních tréninků 1 na 1, skupinové tréninky, turnaje, oslavy narozenin, pronájem ledu a mnoho dalšího.


TRENÉŘI

MARTIN STASINKA

Zakladatel STASAHOCKEY TRAINING CENTRA v Lahošti. Trénování se věnuje po konci hokejové kariéry v 18ti letech už 6 let. Zaměřuje se hlavně na skills tréninky a malé detaily, které dokážou zlepšit výkon ve hře. Pracuje s hráči na mezinárodní úrovni. trénoval v Dánsku a České Republice. Absolvoval stáže v USA a v Kanadě.  Jeho rukama prošlo několik hráčů od těch nejmenších až po ty nejstarší. Přes léto spolupracuje s profesionály jako je David Kampf z Chicago Blackhawks (NHL) Marek Račuk (HC Rytíři Kladno) Nicolas Hlava (HC Rytíři Kladno) Dominik Tejnor (HC Orli Znojmo) Michal Gut (Everrett Silverblades, WHL) , hráči z mládežnických reprezentací a s mnoho dalšími. Přes léto se účastní mnoho mezinárodních letních kempů, např. BUKACHOCKEY, kempy v USA a Rakousku.  Trénoval rok v USA a poté rok v Kanadě,kde měl možnost sledovat tréninky organizací NHL jako je Pittsburgh Penguins nebo Toronto Maple Leafs a spolupracovat se světově známými trenéry např. Stickahandling specialista Pavel Barber. Vždy pozitivní Stása.

 Trenérské Zkušenosti

  • AALBORG PIRATES 2018 (DÁNSKO)
  • TRENÉRSKÁ STÁŽ 2018 USA- PITTSBURGH PENGUINS ELITE ( MLÁDEŽNICKÁ ORGANIZACE PITTSBURGH PENGUINS) PITTSBURH VENGEACE (USPHL), SHALER HOCKEY (STŘEDOŠKOLSKÝ TÝM), INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY, SKILS COACH
  • PIRÁTI CHOMUTOV 
  • 99 HOCKEY/ NIAGARA JR. KNIGHTS - SKILLS COACH, COACH U14 (KANADA)

JAKUB PETRUŽÁLEK